HİZMET BÖLGELERİMİZ

Woon Televizyon Tamir Servisi
Woon Televizyon Tamir Servisi
Woon Servisi
1 Yıl Garantili İzmit Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi

İzmit Beyaz Eşya Servisi olarak İzmite bağlı her bölgeye hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı , Kurutma Makinesi ve Televizyon tamir ve servis hizmetidir. 1 yıl garantili tamir.

İletişim 02623310076

İzmit Woon Televizyon Tamir Servisi

İzmit Woon Televizyon Tamir Servisi olarak İzmitnin her bölgesinde servis , tamir , bakım , onarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İzmit Woon Televizyon Tamir Servisi sizlere sunmuş olduğu cihazlar arasında Çamaşır Makinesi Servisi-TamiriBulaşık makinesi Servisi-Tamiri , Buzdolabı Servisi-TamiriKurutma Makinesi Servisi-Tamiri ve Televizyon Servisi-Tamiri bulunmaktadır.

Sizlerde kaliteli , güler yüzlü ve garantili hizmet almak istiyorsanız bizlere 0262 333 00 76 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile müşterilerimizin isteklerini en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz. İzmit Woon Televizyon Tamir Servisi bünyesinde çalışan ustalarımız alanında uzman olup sizlerin arıza taleplerini nokta atışı tespitler ile hızlı bir şekilde sonuca olaştırmaktadır.

2010 yılından beri İzmitnin her bölgesine servis , tamir , bakım ve onarım hizmeti sunarak müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz.

Servisimiz yapmış olduğu tamiratlarda 1 yıl parça garantisi vermektedir ve servis formu ile belgelendirip yapılan işlemi sistemimize kayıt etmektedir.

MARKALAR

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm marka ve bölgeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz

İzmit Beyaz Eşya Servisi

Tamir ettiğimiz cihazlarınız kayıt altına alınmış olup yapılan işlem ile ilgili bir sorun oluşursa 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım sağlamaktayız.

Destek
CANLI DESTEK 02623330076
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla
İzmit Beyaz Eşya Servisi